FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

pondělí, 05 červen 2023 18:40

Závody na domácí vodě

Napsal(a)

Dne 27. 5. 2023 se v Děčíně uskutečnilo 2. kolo Mistrovství České republiky Formula Future ve slalomu. Závody pořádal Klub vodních motoristů Děčín, z. s. pod záštitou Českého svazu vodního motorismu.

Výborně si s domácí tratí poradil a získal tak zlatou medaili Vojtěch Seidl, kat. M3 (12-13 let) a Miroslav Bačkovský, kat. M5 (16-18 let). Stříbrnou příčku obsadil Vojtěch Duda, kat. M5. Bronzová medaile visela na krku Ele Rautnerové, kat. M1 (8-9 let) a Lucii Hodboďové, kat. M2 (10-11 let). Na 4. místě skončil Jaroslav Němec, kat. M3. Pátou příčku obsadila Alexandra Vollínová, kat. M4 (14-15 let). Na šestých místech skončily Nikola Kumstátová, kat. M3 a Anna Hodboďová, kat. M5. Na sedmém místě se umístila Leontýna Rautnerová, kat. M3 a Roman Kumstát,kat. M5.
V soutěži týmů se Klub vodních motoristů Děčín umístil na 2. místě. Pohár města Děčína si domů odvezl 1. ČKVS.
Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci.
Děkujeme Statutárnímu městu Děčín, které závod finančně podpořilo.
Přečteno: 265 x