pondělí, 22 květen 2023 13:09

Sezóna zahájena aneb 1. kolo MČR v Čelákovicích

Napsal(a)
1. kolo MČR slalom 1. kolo MČR slalom
Dne 13. 5. 2023 se závodníci z Klubu vodních motoristů Děčín zúčastnili prvního závodu letošní sezóny. První kolo slalomu pořádal 1. Čelákovický klub vodních sportů pod záštitou Českého svazu vodního motorismu. Naši závodníci zahájili sezónu úspěšně a povedlo se jim nasbírat první cenné body, které se započítávají do celkového umístění v seriálu MČR a jsou důležité pro kvalifikaci na mistrovství světa.
Zlatou medaili si ze závodu odvezl Jaroslav Němec - kategorie M3 (12-13 let) a Miroslav Bačkovský - kategorie M5 (16-18 let.)  Na druhém místě se umístila Lucie Hodboďová - M2 (10-11 let). Bronz na krku visel  Nikole Kumstátové - M3 a Vojtěchu Dudovi - M5. Pomyslnou bramborovou medaili získala Ela Rautnerová v kategorii M1 (8-9 let) a Vojta Seidl - M3. Pátou příčku obsadili Alexandra Vollínová - M4 (14-15 let) a Roman Kumstát - M5. Na šestém místě skončila Leontýna Rautnerová - M3 a Anna Hodboďová - M5.
Všem závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci a těšíme se na další závody, které proběhnou 27. 5. 2023 na domácí vodě.
Za finanční podporu děkujeme Statutárnímu městu Děčín.
Přečteno: 298 x