FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

pondělí, 19 říjen 2020 21:43

Sokolský běh republiky 28.10.2020 se poběží na výročí naší země individuálně

Napsal(a)

Využijte ještě čas na registraci a  to do 25.102020 na  https://fb.me/e/32zcLBl9H

Jako zodpovědný organizátor za Sokolský Běh Republiky v Děčíně (SBR Děčín), jsme www.behrepubliky.czse rozhodli letošní akci pojmout formou Individuálního běhu, jiné varianty nám nepřišli v této pandemické situaci proveditelné, a proto akci nebudeme přesouvat na jiný termín, který navíc nemá nic společného s myšlenkou oslavit vznik naší Republiky pohybem. Naopak cítíme povinnost lidi vést k pohybu i v této době.

A proto Vás vyzýváme i v této nelehké době, k hojné, ale individuální oslavě vzniku naší Republiky, pohybem. Registrovaní běžci obdrží startovní balíček den před akcí na výdejním místě, čas a místo upřesníme na FB události SBR Děčín. Samotná individuální oslava pohybem je na každém jednotlivci, my jsme pro Vás připravili dvě trati, ale myslíme si že Děčín a jeho okolí nabízí nepřeberné množství tratí, tak je již na Vás, jakou trať si vyberete a jestli ji poběžíte, či jen projdete. V každém případě budeme rádi, když cestou pořídíte nějak pěkné fotografie, kde zachytíte, jak u nás v Děčíně oslavujete pohybem vznik Republiky a danou fotografii nahrajete na FB k události SBR Děčín.

Následně proběhne soutěž o nejhezčí fotografii a ta, která bude mít k 31.10.2020 12:00 nejvíce like, obdrží od nás dárek.

Aktuální informace budou zveřejňovány na FB u akce SBR Děčín  www.behrepubliky.cz

Děkujeme za podporu a soudržnost.

S pozdravem Nazdar
Ladislav Toncar
starosta T.J. Sokol Maxičky

Přečteno: 463 x Naposledy změněno: úterý, 20 říjen 2020 12:14