FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

pondělí, 19 červen 2023 15:33

1. kolo MČR paralelní slalom

Napsal(a)

Dne 17. 6. 2023 pořádal TJ Tatran pod záštitou Českého svazu vodního motorismu 1. kolo MČR v paralelním slalomu. Průběh závodu komplikovaly silné dešťové přeháňky, které protáhly závod až do podvečerních hodin. Pro závodníky to byl tedy velmi náročný den, ale i přesto se našim závodníkům podařilo zabojovat o důležité body pro kvalifikaci na mistrovství světa, které se letos bude konat v chorvatském Osijeku.

S pražskou tratí si skvěle poradil Jaroslav Němec, který v kat. M3 (12-13 let) vybojoval zlatou medaili, stejným výkonem se může pochlubit také Miroslav Bačkovský - kat. M5 (16 - 18 let). Stříbrnou medaili získala Lucie Hodboďová v kat. M2 (10-11 let). V kategorii M3 obsadil 3. místo Vojtěch Seidl, bronzovou medaili získal také Vojtěch Duda v kat. M5. V závěsu za stupni vítězů, to jest na čtvrtých místech, skončila Ela Rautnerová - kat. M1 (8-9 let) a Eliška Štichová - kat. Delfín (6-7 let), pro kterou to byl první závod v kariéře. Na 5. místě se umístila Nikola Kumstátová - kat. M3. Šestou příčku v kat. M5 obsadil Roman Kumstát.  Na sedmých místech se umístily Leontýna Rautnerová - kat. M3 a Anna Hodboďová - kat. M5.
Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci Klubu vodních motoristů Děčín, z.s. a těšíme se na 2. kolo paralelního slalomu, které se opět bude konat pod pražským Vyšehradem a to již 24. 6. 2023.
Děkujeme Statutárnímu městu Děčín za finanční podporu.
Přečteno: 268 x