FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

čtvrtek, 13 únor 2020 21:39

DĚČÍN SPORTUJE - NOVÝ PORTÁL SPORTU V DĚČÍNĚ

Napsal(a)
Dnešním dnem spouštíme nový sportovní portál pro všechny občany města Děčín. Najdete zde nepřeberné množství informací a možností jak začít sportovat nebo trávit volný čas v našem městě. Nechybí zde kompletní seznam sportovních klubů, které si můžete filtrovat dle městské části, druhu sportu nebo věkové skupiny. Snadno tak vyhledáte ten pravý klub či sport, který vás v Děčíně zajímá. Podobnou možnost máte i v sekci Sportovišť, kde najdete dětská hřiště, sportoviště a to vše za pomocí inteligentního a pokročilého filtrování prvků na hřišti nebo jeho vybavení.
Chybí vám ucelený přehled a seznam sportovních akcí, které se konají na území našeho města? Pro tento účel slouží sekce Kalendář akcí. Zde snadno najdete tu pravou akci, která vás bude zajímat a to vše s možností filtrovat akce dle druhu sportu.
V nasledujících týdnech a měsících přibydou další a další možnosti a funkce, které posunou tento portál opravdu mezi jedinečné. Doufáme, že se tyto nové webové stránky stanou důležitým zdrojem informací o sportu v Děčíně a budete je rádi navštěvovat a používat.
Váš tým DĚČÍN SPORTUJE
Přečteno: 1732 x Naposledy změněno: pátek, 14 únor 2020 09:46