FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

AB

AB

Sérii turnajů, které se odehrají v domácí vodě zahájí již tento víkend kategorie starších žáků. Děčínští kluci hrají první ligu a momentálně stojí na třetí příčce s 12 body. Zápas se Slávií Hradec Králové začíná již v sobotu ve 13hod, s tabulkově nejsilnějšími AJF Strakonicemi se utkají v 18hod. Slibná podívaná a napínavý souboj se jistě odehraje v neděli v 10:15hod s týmem UKVP Stepp Praha, který se vyhoupl na druhou příčku před SK Děčín o 4 body. Podaří se vylepšit tabulkové postavení děčínského týmu a zaútočit na přední pozice? Udrží si děčínský kapitán první příčku v celkové statistice nejvíce střelených gólů? Přijďte kluky podpořit do městského aquaparku a povzbudit k vyššímu výkonu. Přijďte fandit!!! Další turnaje a napínavé zážitky budou následovat o víkendech v květnu a červnu dle rozpisu v příloze a v kalendáři.

čtvrtek, 09 květen 2024 19:43

Veteráni přivezli z Offenbachu 1. místo!

Ve dnech 03.-05.05.2024 proběhl 55. mezinárodní turnaj VETERÁNŮ ve vodním pólu. Tentokrát se hrálo pod širým nebem v Offenbachu. Teplota bazénové vody měla 23°C. Utkalo se celkem 6 týmů, z toho čtyři německé, jeden z italské Bologne a jeden český, složený z děčínských mužů 35+. Děčín postupně porazil všechny vylosované protihráče - Bologne 10:5, Chemnitz 11:9 a Frankfurt 14:4 a zaslouženě se tak probojoval na první příčku a získal trofej turnaje.

Ve dnech 14. až 17. 3. 2024 proběhla v Tribinje (Bosna a Hercegovina) kvalifikace na ME ve vodním pólu v kategorii U19. Mezi reprezentanty národního týmu nastoupili i dva děčínští hráči Matěj Sedlický a Čeněk Rameš, který je zároveň kapitánem českého národního týmu! Národní družstvo bojovalo v silné skupině „A“ s týmy Velké Británie, Finska, Francie a Bosny a Hercegoviny. Děčínští borci umístili do soupeřových branek celkem 12 gólů, resp. 8 „Čenda“, 4 „Sedlo“. Po třech výhrách a jedinému podlehnutí získali Češi jedno ze dvou postupových míst na evropský šampionát. Ten se bude konat v září v Bulharském Burgasu.