FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

PRESTIGE, z.s.

PRESTIGE, z.s.

Jsme děčínská taneční skupina PRESTIGE, která vznikla v roce 2006.

 Zaměřujeme se na tanec – a to na:

Show dance, street dance, house dance, popin, locking wack, vogue a další.

Neustále se snažíme zvyšovat svou úroveň (zlepšujeme choreografii, výkonnost svých členů), zaměřujeme se na nové trendy, neboť tanec se stále vyvíjí a na taneční skupiny a jejich členy jsou kladeny stále vyšší požadavky.

Skupina je určena pro děti ve věku 4-20 let, kde primární činností je systematická dlouhodobá sportovní činnost dětí, provozování pohybových aktivit. Potřebou a zaměřením těchto dětí je kolektivní stmelení (workshopy, tábory, taneční vystoupení, soutěže apod.). Prestige pořádá pro své členy workshopy a zajišťuje účasti nových zkušených lektorů, kteří děti naučí nových prvkům.

Pořádáme tábory a další volnočasové aktivity – a to i pro nečleny klubu Prestige.

Účastníme se a reprezentujeme se na řadě závodů a vystoupeních a dalších show – a to jak celorepublikových, tak i mezinárodních. Jsme pravidelnými účastníky mistrovství České republiky a mistrovství Evropy a účastníme se i mistrovství světa v tanci. Mezi našimi členy je i mistryně světa v jednotlivcích – a to z účasti jak na domácí scéně, tak i v zahraničí.

Naše taneční skupina byla několikrát oceněna na nejvyšších příčkách na různých soutěžích – jak republikových, tak i mezinárodních. Byla oceněna „Mistry republiky“  a "Mistry světa" a v tomto by ráda pokračovala a stále se zdokonalovala. 

Vedoucí skupiny: Josef Dzurko, který Prestige založil a je jeho trenérem, za celých 16 let fungování taneční skupiny „odchoval“ spousty dobrých tanečníků a hodlá tak činit i v budoucnu.  Josef Dzurko jako trenér však působí již 30 let.

Dalšími našimi stálými tanečními lektory a choreografy jsou známí tanečníci z Prahy a Brna.

URL internetové stránky: https://tsprestige.cz/

Když 18. 06. 2025 v Městském divadle v Děčíně zhasla světla a na pódium vplula taneční skupina TS Prestige, bylo jasné, že tenhle večer nebude jen tak obyčejné rozloučení se sezónou.  

TS Prestige uzavřela jednu z velmi úspěšných sezón své historie. A že bylo co slavit! Na jevišti se vystřídalo celkem jedenáct vystoupení, každé jiné, každé jedinečné – od nejmenších tanečníků, kteří statečně odtancovali své kroky, až po pokročilé skupiny, jejichž choreografie by mohla konkurovat televizním soutěžím. Dojemné chvíle střídaly ty komické – jako třeba moment, kdy malí tanečníci zamávali do publika svým rodičům, ale marně hledali, kde v té tmě sedí :-)

 Vrchol večera přišel v podobě posledního, společného čísla, které odtančili opravdu všichni. A tady pozor – choreografii zvládli nacvičit za pouhé dva dny! Což je nejen výkon hodný medaile, ale i důkaz, že když se chce, tak se tančit dá i ze spaní.

 A jako třešnička na tanečním dortu – své vystoupení si střihli i samotní lektoři. A ne, nebylo to jen tak „aby se neřeklo“ – šlo o plnohodnotné číslo, které sklidilo obrovský aplaus a možná i trochu závisti od svých svěřenců. (Přeci jen, vidět svého trenéra, jak to na jevišti rozbalí, je zážitek, na který se nezapomíná.)

 Rozloučení to bylo nejen taneční, ale i srdečné. Nejedno oko nezůstalo suché. Sezóna 2024/2025 byla pro TS Prestige zkrátka jedna velká jízda a pokud tento večer něco ukázal, tak to, že jejich energie, talent a srdce bijící pro tanec mají neuvěřitelnou sílu.

JSME PRESTIGE RODINA.

Všem přejeme krásné prázdniny, odpočiňte si a budeme se těšit jak na tanečním soustředění tak zase v září v "Kokosu". A milí dospělí, nezapomeňte, že se bude od nového školního roku otevírat i lekce pro Vás a místa se již teď plní.

Děkujeme ještě jednou za překrásnou sezónu! Za vedení Pepa, Vall, Kačka a Andrejka :-)

Praha, 24. května 2025 – Taneční skupina TS Prestige opět potvrdila, proč patří mezi taneční elitu České republiky. Na nejprestižnější soutěži Taneční skupina roku – Mistrovství ČR, pořádané pod záštitou Evropy 2, se dětská kategorie MINI stala 2. vicemistry ČR ve street dance. Tímto velmi úspěšně zakončili taneční sezónu 2025.
Soutěž, která každoročně přitahuje stovky špičkových týmů z celé země, se konala v nabité konkurenci a pod přísným dohledem odborné poroty. Skupina TS Prestige však dokázala zaujmout nejen technikou, ale i emocemi, výrazem a choreografickou propracovaností.
Za tímto obrovským úspěchem stojí talent a především obrovská dřina dětí. Jsou tu ale i ti, kteří jsou často v pozadí, na které se zapomíná, ale bez nich by se to celé nikdy nemohlo stát – rodiče.
Od března téměř neznají volný víkend. Desítky soutěží, stovky hodin na cestách, tisíce kilometrů napříč republikou, zapomenuté boty a lahve na pití, brzká vstávání a pozdní návraty zase domů. A přesto jsou tu. S úsměvem. S kávou v ruce. S připraveným kostýmem a rozpáleným toustovačem. S otevřenou náručí, když to nevyjde. A s hrdostí v očích, když to vyjde.
Život pro ně nezačíná v pátek večer, ale až po sezóně – v letošním roce až po 7. červnu. Do té doby žijí rytmem svých dětí, rytmem hudby, rytmem, který dává smysl celému jejich společnému úsilí.
DĚKUJEME VÁM. Za vaši víru, trpělivost, čas, nervy, peníze, ale hlavně za lásku, kterou svým dětem dáváte, a díky které mohou prožívat takovéto okamžiky. Bez vás by nebyla pódia, nebyly by medaile, nebyly by sny.
Dnes jste vítězové i vy. Děkujeme, že tančíte v zákulisí jejich úspěchů. DĚKUJEME, ŽE JSTE SOUČÁSTÍ PRESTIGE RODINYkiss
středa, 09 duben 2025 12:17

TS Prestige protančil celý víkend

Celý víkend 05. - 06. 04. 2025 byl pro děti z TS Prestige ve znamení tancování a pro jejich rodiče ve znamení fandění v hale.
Rodiče i tanečníci celkem kvitovali, že se nezačínalo brzo ráno, takže si mohli maličko pospat :-) Každopádně celá taneční skupina Prestige (8 kategorií) byla na postupových soutěžích v Praze a Jablonci nad Nisou a opět všechny kategorie uspěly. Sezóna začala moc hezky, tak si držme palce, aby to tak bylo i dál.
úterý, 18 březen 2025 15:46

TS Prestige začala sezóna soutěží

První letošní soutěž má za sebou děčínská taneční skupina TS Prestige Děčín.

Ta se konala 16. 03. 2025 v Mostě a jednalo se o Taneční skupinu roku - regionální kolo pro Severní Čechy.