středa, 11 listopad 2020 10:32

Závodníci KVM Děčín zakončili sezónu 2020 úspěšně

Napsal(a)
Závodníci KVM Děčín Závodníci KVM Děčín

Ještě před omezením sportovních aktivit se podařilo Českému svazu vodního motorismu uspořádat poslední dva závody Formula Future v rámci Mistrovství České republiky. Závodníci KVM Děčín v nich prokázali výbornou formu. Z paralelního slalomu pořádaného KVM Děčín v Píšťanech u Litoměřic si naši závodníci přivezli hned několik cenných kovů. V kategorii M1 (8-9 let) zazářila Nikola Kumstátová, která získala zlatou medaili a Leontýna Rautnerová obsadila třetí místo. V kategorii M3 (12-13 let) se na stříbrné příčce umístil Vojtěch Duda a v kategorii M4 (14-15 let) bodoval zlatem Miroslav Bačkovský.

Následující závod, který se konal v Čelákovicích přinesl štěstí v kategorii M1 bronzové Lucii Hodboďové. V kategorii M2 bral bronz Jaroslav Němec. Kategorii M3 ovládl Vojtěch Duda a výborně zajela i Anna Hodboďová, která se umístila hned za ním a přivezla si stříbro. V kategorii M4 bral zlato Miroslav Bačkovský.

Přečteno: 1000 x Naposledy změněno: středa, 11 listopad 2020 12:31