FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

pondělí, 31 srpen 2020 10:46

ADRENALIN CHALLENGE RACE

Napsal(a)

ADRENALIN CHALLENGE RACE


- On-line registrace na rok 2020 - https://www.adrenalinchallenge.cz/cs/race

Registrace 2020 spuštěny – max. kapacita 100 vyjímečných univerzálních závodníků – muži/ženy

5.9.2020 - 6. ročník unikátně rozmanitého extrémního závodu

https://www.facebook.com/adrenalinchallenge/videos/334881407418144/


Buďte nadšení ze svých výkonů, posuňte své limity!

Cítím, že "žiju" je slogan unikátního extrémního závodu! Žít naplno v naší krásné zemi, to je Adrenalin Challenge!

Adrenalin Challenge Race je unikátní extrémní závod s obrovskou rozmanitostí. Vyžaduje univerzálního závodníka a pohltí Tě celého! Vyznává fair play a nic Ti nedaruje zadarmo, během závodu projdeš těžkými fázemi, sáhneš si na dno fyzicky i psychicky, ale Ty to dáš! Emoce v cíli, nadšení ze sebe sama budou stát za to a dozvuky si v sobě poneseš ještě hodně dlouho! Pro ty nejlepší budou připravené stupně vítězů, přesto jsou vítězové všichni, kdo závod dokončí! Respekt všem! Budete v opravdovém extrému, dáte si prostě do těla po všech stránkách. Čeká vás obrovská rozmanitost bez hranic, do tvorby závodu popouštíme uzdu fantazie. Nestačí jen rychlost, síla, vytrvalost, budete překonávat výšky, vodu, sebe, musí vám „jet“ i hlava a budete pod časovým tlakem, disciplíny budou muset být nově splněny v časových limitech! Užijete si naplno své výkony! Při Adrenalin Challenge Race je čas odhodit kravaty, zástěry a další pracovní oděvy a v pondělí s totálním nadhledem opět hurá do svých kolbenek! Složení disciplín je tak unikátní a technicky náročné, že není reálné pustit stavidla všem a spustit masovku. Zaručujeme skvělou atmosféru a spoustu neopakovatelných zážitků. Tohle jinde nezažijete.

Dějištěm akce je krásná scenérie statutárního města Děčín, které je vstupní bránou do Národního parku Česko-Saské Švýcarsko – kaňon Labe, via ferrata, Pastýřská stěna, Zámek Děčín, podzámčí a samotná řeka Labe.

Adrenalin Challenge Race je spolu s doprovodným programem velice zajímavá akce i divácky a stojí za to strávit ve statutárním městě Děčín celý víkend, sledujte www.slavnostidecin.cz . Přijeďte s celou rodinou, přáteli, bandičkou i bandou, ukažte všem svou výjimečnost a mějte podporu svých blízkých, právě s nimi je důležité prožívat své zážitky. Jděte příkladem svým dětem, budou mít možnost zúčastnit se po vzoru dospěláků (Vás) Adrenalin Challenge Kids. A i zde je počet účastníků omezen, byť nejde o závod, filosofií a naší prioritou je užít si skvělý den s rodinou.

Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení věku 18 let.

Propozice závodu Adrenalin Challenge Race

Místo konání akce
Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem – pravý břeh Labe.
GPS: 50°46´48.252"N, 14°12´30.129"E.


Datum a čas
Sobota 5.9.2020 ve 10:00 start závodu


Prezence před závodem
V sobotu 5.9.2020 v 8:20 u stanu Adrenalin Challenge na Smetanově nábřeží. Rozprava se závodníky v 9:00 hod.

Start závodu je v sobotu 5.9. ve 10:00. Každý závodník před začátkem akce podepíše podmínky o absolvování disciplín (revers). Závodníci, kteří neprojdou registrací, nemohou být připuštěni ke startu! Vyhlášení výsledků a vítězů u Rogala ve 14:00 hod.
Adrenalin Challenge Race je určen pro jednotlivce, podmínkou je dovršení věku 18 let. Pokud závodníkovi není 18 let, musí mít písemný souhlas obou zákonných zástupců, tj. potvrzený revers.
Závodníci při registraci získají tričko Adrenalin Challenge Race 2020, pitný režim, propagační předměty. Závodníci, kteří se přihlásí do 1.8.2020, mají garantovanou velikost účastnického trička Adrenalin Challenge uvedenou v přihlášce, což později přihlášeným závodníkům nejsme schopni z důvodu výrobních lhůt garantovat!
Vybavení
Pořadatel poskytne účastníkům veškeré vybavení pro technické disciplíny, tj. kladku, přilbu, celotělové úvazky, karabiny, osmu. Doporučujeme závodníkům sportovní oblečení na převlečení. Nutností jsou prstové rukavice, přepravku/pevný pytel na své věci, NEZAPOMEŇTE!


Co potřebujete sebou:
plavky nebo neopren
oblečení na převlečení
kolo
přepravku/pevný pytel na své věci
pokud jste zvyklý na své věci jako je přilba a ferratový set - můžete využít na disciplínu via ferrata své vybavení, skok z mostu a extreme travers musí závodník absolvovat ve vybavení pořadatele.


Startovné za jednotlivce:
registrace – 1 500 Kč (vč. DPH)
Úhrada musí být provedena do 2 dnů od registrace, jinak je místo poskytnuto dalším zájemcům.
Disciplíny

Závod počítá se suchou variantou a také s mokrou v případě nepřízně počasí, tzn. v případě deště bude vynechána via ferrata, jde o bezpečnost závodníků a také ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si vymezuje právo změny času prezence a disciplín.

Přečteno: 96 x Naposledy změněno: pondělí, 31 srpen 2020 10:56