FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

pondělí, 17 srpen 2020 02:38

Děčín RunFest 2020

Napsal(a)

Děčín RunFest 2020

Děčínský JAW.cz půlmaraton

Na závěr letních prázdnin se bude letos konat tradiční jarní akce, festival sportu a běhání – Děčín RunFest 2020. Vzhledem k opatřením se tato akce musela přesunout, ale uskuteční se a to brzy.

Již v neděli 31.8. proběhne 6. ročník, který od letošního roku organizuje KONKORDIA Děčín.

Závod se koná v příjemném prostředí Labského údolí s centrem na Mariánské louce v Děčíně a organizátoři akci chtějí pojmout jako pohodové sportování celé rodiny a setkání přátel.

Start hlavního závodu - Děčínského JAW.cz půlmaratonu, který je koncipován hlavně jako výzva pro amatérské sportovce a nadšence, je v 10:00 hod. na Mariánské louce, následovat ho pak budou další běžecké soutěže - běh na 5 km (10:10), rodinný běh pro všechny (11:00). Po vyhlášení výsledků hlavního závodu budou od 13:00 následovat další dětské běhy. Po celé dopoledne bude k dispozici další doprovodný program pro děti i dospělé s různými dalšími sportovními aktivitami. Novinkou letošního roku a takovým předskokanem bude v 09:00 start Nordic Walking půlmaratonu, který je určen pro všechny chodce s turistickými holemi.

Přihlášky a veškeré informace najdete na www.konkordia-decin.cz

Akce je opravdu pro každého, kdo má rád výzvy a chuť vyzkoušet si svou kondici, užije si opravdu fajn den. On-line přihlášky jsou otevřené do 29.8. a vezměte s sebou na start i své děti a kamarády.

Sportovní spolek KONKORDIA Děčín je organizátorem několika sportovních podniků a hlavní myšlenkou je motivovat všechny ke sportu a strávit společný čas spolu s rodinou a přáteli.

Přečteno: 1192 x Naposledy změněno: pondělí, 24 srpen 2020 17:43