FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

pondělí, 03 srpen 2020 17:45

Streetball mania 25 let, Street Fest

Napsal(a)

Čtvrtstoletí na scéně, to už si žádá řádný oslavy. Labský streetballový pohár letos tohle krásný jubileum slaví a my v přípravách a ladění detailů neustále pokračujeme. Chceme, aby všechno bylo co nejvíc vymazlený a celej den pod děčínskou skálou jste si maximálně užili!

Od roku 1996 jsme ušli pořádně dlouhou cestu. I plakátek k prvnímu ročníku tunaje, jenž vidíš jako hlavní fotku k článku, je slušný retro, co říkáš? Ale i zavzpomínat si je někdy krásný. Nyní však společně hleďme k jednomu jedinýmu magickýmu datu, jímž je 8. srpen 2020.

Jednotlivý kategorie se nám postupně hezky plní týmama, díky za to, že v tom jedete s náma. Děláte nám obrovskou radost!

K letošnímu ročníku turnaje máme taky megahustou videopozvánku, viděl jsi? Jestli ještě náhodou ne, najdeš ji na https://www.facebook.com/watch/?v=322313658771722

V letošní sezoně už za sebou mimochodem máme úspěšnej turnaj ve Žďáru nad Sázavou (letos se prvně konal pod hlavičkou Streetball manie) a taky 16. ročník Pražské streetballové ligy, jež vyvrcholila v pátek 24. července finálovým turnajem. Karavana je už pořádně rozjetá a my natěšení na další setkávání!

Namotivovaly Tě tyhle řádky a chceš se i Ty stát součástí týhle pulzující historie a velkolepejch oslav? Pak neváhej, sestav mančaft a odešli přihlášku. Ano, takhle jednoduchý to je! Přihlášky běží on-line na našem webu https://streetballmania.cz/registrace

Přečteno: 166 x Naposledy změněno: pondělí, 03 srpen 2020 17:57