FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

neděle, 03 září 2023 13:33

Tréninky, závody, nábor – co nás čeká v září?

Napsal(a)

Letní prázdniny pomalu, ale jistě skončily a s tím se nám naplno rozjíždí podzimní část atletické sezony

Už od pondělí 4.9. trénujeme podle nového rozvrhu tréninků a nového rozřazení tréninkových skupin, které je pro všechny členy dostupné v systému KIS. Jednou z novinek je u minipřípravky druhý trénink v týdnu, a to v úterý!

Obecný rozpis tréninků (včetně tělocvičen na zimní období) je také zveřejněný na webu: www.askdecin.cz/treninky  Již nyní tak máte jako rodiče přehled, jak a kde budeme trénovat v zimě. Většina zimních tréninků zůstává v bezprostřední blízkosti stadionu.

Úterkem 5. září také odstartuje velký atletický nábor, který bude pokračovat celé září každé úterý a čtvrtek. Všechny informace o náboru jsou k dispozici přehledně na www.askdecin.cz/nabor
Naplno se rozjely i přípravy jedné z našich největších akcí – již 53. ročník Běhu Velké Skály 2023, který nás čeká v sobotu 30. září - všechny informace www.askdecin.cz/velkeskaly V rámci tréninkových skupin nás v září bude čekat ještě spousta atletických závodů po Ústeckém kraji a my v Děčíně hostíme 2 velké akce – ve čtvrtek 14.9. pořádáme 3. kolo rajských přeborů mladšího žactva a v sobotu 16.9. pak jedno z kolo krajského přeboru mužů a žen. Září bude pro ASK Děčín velmi nabitý měsíc a máme se na co těšit!
 
Přečteno: 228 x