FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

BK ARMEX Děčín s.r.o.

BK ARMEX Děčín s.r.o.

pondělí, 07 červen 2021 11:21

Warriors cup U12 2021

První turnaj letošního roku 

Konečně! Asi tak by se dal turnaj Warriors cup U12 charakterizovat jedním slovem! Několik měsíců bez opravdového tréninku, online na síti, poté v malých skupinkách, nakonec i do haly a teď vytoužený turnaj - první zápasy letošního roku. A ano, všichni jsme se cítili, jak kdyby mělo přijít něco opravdu velkého, bílé tváře z nervozity, nespavost z natěšení, mělo to všechno, co po takové době očekáváte! Válečníci odehráli celkem 4 zápasy a to proti Českým Budějovicím, Sokolu Pražském, Levhartům Chomutov a finálový proti Tygrům Praha. Především ten poslední vypadal opravdu jako basketbal a zase jsme si dokázali, jak moc velká škoda je, že se tito kluci nemohli již 2x po sobě účastnit mistrovství republiky, kde by svedli opravdové bitvy s těmi nejlepšími z ČR. Do nejlepší pětky turnaje byl zvolej za Válečníky Jonáš Houser a ocenění za nejlepšího hráče celého turnaje ( tzv. MVP) převzal Marek "Kouba" Houška. 

" Jsem moc rád, že se nám takový turnaj povedlo tak rychle uspořádat a dostat do Děčína takto kvalitní celky. Zápasy byly opravdu skvělé a pro naše kluky a i pro rodiče to byl zážitek, který nyní dlouho neměli. Přijelo i spoustu rodičů z dalším týmů a všichni si turnaj neskutečně pochvalovali a to je také fajn. Vítězství v turnaji nebylo to nejdůležitější, protože jsme si všichni během covid pauzy dokázali, že i setkání v pár lidech je pro nás neskutečně cenné. Bylo vidět, jak jsou kluci po turnaji šťastně vyšťavení a to byla ta největší odměna pro nás pro všechny " řekl trenér Jakub Houška 

úterý, 01 červen 2021 11:43

Warriors cup U12 2021

První turnaj letošního roku!

A to pro nadějný ročník 2009, který přišel již o dvě vrcholné celorepublikové akce! Tento víkend do Děčína dorazí tým Českých Budějovic, Tygrů Praha, Sokolu Pražského a Levhartů Chomutov. Hraje se systémem každý s každým a o radostné momenty určitě nebude nouze. Jeden z trenérů týmu Jakub Houška k turnaji řekl:  "Jsme moc rádi, že můžeme na celý víkend přivítat v Děčíně takovýto turnaj a ukázat všem, jak je to u nás krásné. K tomu si zahrajeme po velmi dlouhé době i zápasy a tak věříme, že si to všichni užijí. Na turnaj se opravdu těším, protože ta zápasová pauza byla opravdu dlouhá. Sám jsem zvědav, jak se s tím kluci dokáží popasovat."

Mohou konečně přijít i diváci, tak se přijďte podívat na první letošní basketbal . . . . Váleční hrají své první utkání již v pátek od 16h proti Sokolu Pražskému! 

Do odvety semifinále evropského poháru Alpe Adria Cup odjížděli Válečníci (bez rozehrávače Feštra) s pětadvacetibodovým "polštářem" z prvního duelu, který jim dával slušnou naději na postup, ale také si byli vědomi síly Labutí na domácí palubovce.  Nakonec však druhé semifinále zvládli na jedničku, v ofenzivně laděném střetnutí přestříleli domácí a postoupili do finále.