VOLNÝ ČAS

Adrenalin Challenge

Adrenalin Challenge – „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“

Termín konání 21. a 22. května 2022 - 24. ročník
 
Nezapomeňte se registrovat!
 
 
Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou veřejnost z České republiky i zahraničí. Atraktivní adrenalinová výzva je určena aktivním lidem a nese se v duchu sloganů: Cítím, že žiju! Posuňte své limity, zjistěte, co ve Vás je!

Adrenalin Challenge je tradičně součástí městských slavností v Děčíně a obsahuje tři akce během dvou dnů: Adrenalin Challenge Main Event, Adrenalin Challenge Race a Adrenalin Challenge Kids. Pod zámkem probíhá sobotní program souběžně s hudebním festivalem Labefest.

Adrenalin Challenge Main Event:
V rámci 24. ročníku Adrenalin Challenge Main Event, konajícího se 21.5.2022, se můžete těšit na pestrou zábavu a notnou dávku adrenalinu! 
Buďte nadšení ze svých výkonů, posuňte své limity!

Cítím, že žiju je slogan legendární atraktivní adrenalinové výzvy! Žít naplno v naší krásné zemi, to je Adrenalin Challenge! Nejde o závod, jde o to užít si naplno své výkony, odhodit kravaty, zástěry a další pracovní oděvy a v pondělí s totálním nadhledem opět hurá do svých kolbenek! Muži i ženy, akce je pro všechny, kteří se vejdou do kapacity 100 účastníků. Složení disciplín je tak unikátní a technicky náročné, že není reálné pustit stavidla všem a spustit masovku. Zaručujeme skvělou atmosféru a spoustu neopakovatelných zážitků. Tohle jinde nezažijete.

Dějištěm akce je krásná scenérie statutárního města Děčín, které je vstupní branou do Národního parku Česko-Saské Švýcarsko – kaňon Labe, via ferrata, Pastýřská stěna, Zámek Děčín, podzámčí a samotná řeka Labe.

Adrenalin Challenge Main Event je spolu s doprovodným programem velice zajímavá akce i divácky a stojí za to strávit nezapomenutelný víkend ve statutárním městě Děčín.

Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení věku 18 let.

Disciplíny:
Akce počítá se suchou variantou a také s mokrou v případě nepřízně počasí, tzn. v případě deště bude vynechána via ferrata, jde o bezpečnost účastníků a také ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si vymezuje právo změny prezentace a disciplín.

Podrobnosti, popis disciplín a další informace:
https://www.adrenalinchallenge.cz/cs/main-event


Adrenalin Challenge Race:
Adrenalin Challenge Race je unikátní extrémní závod s obrovskou rozmanitostí, konající se v neděli 22.5.2022. Vyžaduje univerzálního závodníka a pohltí Tě celého! Vyznává fair play a nic Ti nedaruje zadarmo, během závodu projdeš těžkými fázemi, sáhneš si na dno fyzicky i psychicky, ale Ty to dáš! Emoce v cíli, nadšení ze sebe sama budou stát za to - a dozvuky si v sobě poneseš ještě hodně dlouho! Pro ty nejlepší budou připravené stupně vítězů, přesto jsou vítězové všichni, kdo závod dokončí! Respekt všem!

Budete v opravdovém extrému, dáte si prostě do těla po všech stránkách. Čeká vás obrovská rozmanitost bez hranic, do tvorby závodu popouštíme uzdu fantazie. Nestačí jen rychlost, síla, vytrvalost, budete překonávat výšky, vodu, sebe, musí vám „jet“ i hlava a budete pod časovým tlakem, disciplíny budou muset být nově splněny v časových limitech! Užijete si naplno své výkony! Při Adrenalin Challenge Race je čas odhodit kravaty, zástěry a další pracovní oděvy a v pondělí s totálním nadhledem opět hurá do svých kolbenek!

Složení disciplín je tak unikátní a technicky náročné, že není reálné pustit stavidla všem a spustit masovku. Zaručujeme skvělou atmosféru a spoustu neopakovatelných zážitků. Tohle jinde nezažijete.

Pro další infošku o závodu klepněte na naše webovky:
 

Adrenalin Challenge Kids: 
V neděli 22.5.2022 se uskuteční také Adrenalin Challenge Kids, výzva pro malé bombarďáky, pod děčínským zámkem na Smetanově nábřeží. Zákonní zástupci (oba) dítěte/účastníka před začátkem akce podepíšou podmínky o absolvování disciplín (revers). Účastníci, kteří neprojdou registrací a nebudou v doprovodu zákonných zástupců, nemohou být připuštěni ke startu!

Účastníci při registraci získají tričko Adrenalin Challenge Kids a po absolvování pěknou placku na krk a certifikát o absolvování.
 
Další informace o dětské výzvě hledejte zde:

Dotazy prosíme směřujte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Váš Adrenalin Challenge tým
SPORT
  • Cyklistika
  • Fitness
  • Orientační sport
  • Plavání
  • Ostatní sporty
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 4 - 6 let
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
  • 15 - 99 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín I – Děčín

UDÁLOSTI KLUBU

Žádné události

Zobrazit všechny události here

Mapa - Kde nás najdete

Smetanovo nábřeží, 405 02, Děčín