VOLNÝ ČAS

Adrenalin Challenge

Adrenalin Challenge – „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“

Termín konání 20. května 2023 - 25. ročník
 
Nezapomeňte se registrovat!
 
 
Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou veřejnost z České republiky i zahraničí. Atraktivní adrenalinová výzva je určena aktivním lidem a nese se v duchu sloganů: Cítím, že žiju! Posuňte své limity, zjistěte, co ve Vás je!

Adrenalin Challenge je tradičně součástí městských slavností v Děčíně a snoubí v sobě hned dva eventy během jediného dne: Adrenalin Challenge a Adrenalin Challenge Kids. Pod zámkem kompletní program probíhá souběžně s hudebním festivalem Labefest.

Adrenalin Challenge:
V rámci 25. ročníku Adrenalin Challenge se můžete těšit na pestrou zábavu a notnou dávku adrenalinu! 
Buďte nadšení ze svých výkonů, posuňte své limity!

Cítím, že žiju je slogan legendární atraktivní adrenalinové výzvy! Žít naplno v naší krásné zemi, to je Adrenalin Challenge! Nejde o závod, jde o to užít si naplno své výkony, odhodit kravaty, zástěry a další pracovní oděvy a v pondělí s totálním nadhledem opět hurá do svých kolbenek! Muži i ženy, akce je pro všechny, kteří se vejdou do kapacity 100 účastníků. Složení disciplín je tak unikátní a technicky náročné, že není reálné pustit stavidla všem a spustit masovku. Zaručujeme skvělou atmosféru a spoustu neopakovatelných zážitků. Tohle jinde nezažijete.

Dějištěm akce je krásná scenérie statutárního města Děčín, které je vstupní branou do Národního parku České Švýcarsko – kaňon Labe, via ferrata, Pastýřská stěna, Zámek Děčín, podzámčí a samotná řeka Labe.

Adrenalin Challenge je spolu s doprovodným programem velice zajímavá akce i divácky a stojí za to strávit nezapomenutelný víkend ve statutárním městě Děčín.

Základní podmínkou účasti je fyzická a psychická způsobilost každého účastníka, stejně jako dovršení věku 18 let.

Disciplíny:
Akce počítá se suchou variantou a také s mokrou v případě nepřízně počasí, tzn. v případě deště bude vynechána via ferrata, jde o bezpečnost účastníků a také ctíme lezecké pravidlo, aby se neničila pískovcová skála. Organizátor si vymezuje právo změny prezentace a disciplín.

Podrobnosti, popis disciplín a další informace:
https://www.adrenalinchallenge.cz/cs/main-event
 
 
Adrenalin Challenge Kids: 
Ve stejný den jako Adrenalin Challenge se uskuteční také Adrenalin Challenge Kids, výzva pro malé bombarďáky, a to na Mariánské louce. Zákonní zástupci (oba) dítěte/účastníka před začátkem akce podepíšou podmínky o absolvování disciplín (revers). Účastníci, kteří neprojdou registrací a nebudou v doprovodu zákonných zástupců, nemohou být připuštěni ke startu!

Účastníci při registraci získají tričko Adrenalin Challenge Kids a po absolvování pěknou placku na krk a certifikát o absolvování.
 
Další informace o dětské výzvě hledejte zde:

Dotazy prosíme směřujte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Váš Adrenalin Challenge tým
SPORT Ostatní sporty
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 4 - 6 let
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
  • 15 - 99 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín I – Děčín

UDÁLOSTI KLUBU

Mapa - Kde nás najdete

Smetanovo nábřeží, 405 02, Děčín