VOLNÝ ČAS

Active Point Děčín

Originální děčínské zážitky a sportovní vybavení nabízí Active Point Děčín na Labském nábřeží. Vodácká základna se nachází v Kempu Děčín, odkud startují všechny plavby po Labi - viz. www.kempdecin.cz. Sportovat a trávit volný čas, můžete buď sami nebo si v Active Pointu objednat instruktora na Via Ferratu, průvodce pro výlety v Českosaském Švýcarsku, jak na pěší turistiku, tak na kole a to i pro horská kola a nebo pro vodáctví. 

Zážitky a aktivity: 

Via Ferrata s průvodcemOpravdu ojedinělá Via Ferrata Pastýřská stěna přímo v centru města Děčína, Vám nabízí 16 cest s různou obtížností a jedinečný "Karlův most". Pro úplné začátečníky bude náš průvodce jistotou při pohybu na cestě, pro ty zkušenější s rádcem v obtížnějších výstupech.

Sjezd na koloběžkách ze SněžníkuVyzkoušejte si dlouhý sjezd z Děčínského Sněžníku na koloběžce. Vyvezeme Vás i s koloběžkami na kopec a Vy rovnou pofrčíte z kopce dolů. 

Splutí řeky Labe na raftech a kanoích - Poznejte krásnou krajinu unikátního Labského kaňonu z hladiny Labe. Při plavbě na raftu se pokocháte ojedinělým pohledem na kaňon Labe. 

Stand up paddleboarding (SUP) a jízda na koloběžkách -  Objevte nádhery skalního města z vodní hladiny i plošiny tolik oblíbené koloběžky.

Prohlídka Děčína pěšky i na koloběžce - Pojďte na cestu podzámčím a zámkem v nejníže položeném českém městě. Poznáte historické památky a nahlédnete i do života současného města a dozvíte se i o přírodě Českého Švýcarska.

Jsme největší půjčovna sportovního vybavení v Českém Švýcarsku a nacházíme se přímo v centru dění města Děčína. 

K půjčení: 

Treková kola pro dospělé i děti, elektrokola horská i městská, MTB kola, koloběžky, vybavení na Via ferratu, rafty a kanoe, paddleboardy, nordic walking hole pro pěší turistiku, croozer a bouldermatky. 

Neváhejte nás kontaktovat na tel: +420 739 561 932, +420 725 006 865 

Více info najdete na   www.active-point.cz

 

SPORT
  • Cyklistika
  • Horolezectví
  • Kanoistika
  • Ostatní sporty
  • Volný čas
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 0 - 3 let
  • 4 - 6 let
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
  • 15 - 99 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín IV – Podmokly

Provozní doba: 

ZIMNÍ SEZÓNA - dle telefonické domluvy 

LETNÍ SEZÓNA - DUBEN - ŘÍJEN 01.04. - 31.10.

OTEVŘENO DENNĚ   od 9:00 - 19:00 hod.

 

Kontakt: 

Active Point Děčín 

Labské nábřeží 33

405 02   Děčín 4

 

Tel: +420 739 561 932, +420 725 006 865

Web: www.active-point.cz 

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

 

Mapa - Kde nás najdete

Labské nábřeží 33, 40502, DĚČÍN 2