Adrenalin Challenge

Adrenalin Challenge – „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“

Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou veřejnost z České republiky i zahraničí. Atraktivní adrenalinová výzva je určena aktivním lidem a nese se v duchu sloganů: Cítím, že žiju! Posuňte své limity, zjistěte, co ve Vás je!

Adrenalin Challenge je tradičně součástí městských slavností v Děčíně a obsahuje tři akce během dvou dnů: Adrenalin Challenge Main Event, Adrenalin Challenge Race a Adrenalin Challenge Kids. Pod zámkem probíhá sobotní program souběžně s hudebním festivalem Labefest.

Adrenalin Challenge Main Event:
V rámci 22. ročníku Adrenalin Challenge Main Event v sobotu 16. května si účastníci užijí celkem šest disciplín. Konkrétně via ferratu, extreme travers přes kaňon Labe, slaňování ze zámku, provazový žebřík na Tyršův most, skok z mostu a vodní skútr. Tato akce je určena pro opravdu širokou veřejnost od 18-ti let a nezáleží na fyzických výkonech.

Adrenalin Challenge Race:
6. ročník extrémního závodu v neděli 17. května je určený pro trénované borce a borkyně. Jaké disciplíny závodníky prověří? Plavání přes Labe tam a zpět, cross country na kole, střelba, orientační běh, provazový žebřík na Tyršův most, via ferrata, běh na Pastýřské stěně, skok z mostu, paddleboard na Labi, uphill na Pastýřskou stěnu, extreme travers přes kaňon Labe a slanění ze zámku.

Adrenalin Challenge Kids:
Nezapomínáme ani na ty nejmenší, při 5. ročníku Adrenalin Challenge Kids budou mít možnost předvést svůj um a dovednosti děti od 3 do 15-ti let. Nejde o závod, ale o to nezůstat doma a nejmladší účastníci se mohou těšit na mini travers přes přítok do Labe, slaňování, orientační běh, opičí dráhu, malého hasiče a dovednostní disciplíny. Akce se koná stejně jako extrémní závod dospělých v neděli 17. května 2020.
Chcete si užít atraktivní adrenalinovou výzvu a prožít úžasné zážitky v krásné přírodní scenérii kaňonu Labe a přilehlého okolí? Těšíme se na Vás o víkendu 16. a 17. května 2020 v Děčíně!

Více informací najdete na webových stránkách https://www.adrenalinchallenge.cz/cs/.

Adrenalin Challenge se koná v rámci městských slavností Děčín. Na stejném místě pod zámkem v rámci městských slavností probíhá Labefest a samozřejmostí je bohatý doprovodný program pro děti. Prostě zábava pro všechny!

Chcete-li stihnout v Děčíně více zábavy, tak navštivte webové stránky www.slavnostidecin.cz.

Dotazy prosíme směřujte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Váš Adrenalin Challenge tým
SPORT
  • Cyklistika
  • Fitness
  • Orientační sport
  • Plavání
  • Ostatní sporty
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 4 - 6 let
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
  • 15 - 99 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín I – Děčín

UDÁLOSTI KLUBU

Žádné události

Zobrazit všechny události here

Mapa - Kde nás najdete

Smetanovo nábřeží, 405 02, Děčín

Poslat dotaz