Adrenalin Challenge

Adrenalin Challenge – „Žijeme v nádherné zemi, dělejme ji ještě krásnější a žijme v ní naplno!“

Legendární Adrenalin Challenge v Děčíně je spolu s doprovodným programem ojedinělou adrenalinovou akcí pro širokou veřejnost z České republiky i zahraničí. Atraktivní adrenalinová výzva je určena aktivním lidem a nese se v duchu sloganů: Cítím, že žiju! Posuňte své limity, zjistěte, co ve Vás je!

Adrenalin Challenge je tradičně součástí městských slavností v Děčíně a obsahuje tři akce během dvou dnů: Adrenalin Challenge Main Event, Adrenalin Challenge Race a Adrenalin Challenge Kids. Pod zámkem probíhá sobotní program souběžně s hudebním festivalem Labefest.

Adrenalin Challenge Main Event:
V rámci 22. ročníku Adrenalin Challenge Main Event konající ho se 5.září 2020 si účastníci užijí celkem šest disciplín. Konkrétně via ferratu, extreme travers přes kaňon Labe, slaňování ze zámku, provazový žebřík na Tyršův most, skok z mostu a vodní skútr. Tato akce je určena pro opravdu širokou veřejnost od 18-ti let a nezáleží na fyzických výkonech.

Adrenalin Challenge Race:
6. ročník extrémního závodu 6. září 2020 je určený pro trénované borce a borkyně. Jaké disciplíny závodníky prověří? Plavání přes Labe tam a zpět, cross country na kole, střelba, orientační běh, provazový žebřík na Tyršův most, via ferrata, běh na Pastýřské stěně, skok z mostu, paddleboard na Labi, uphill na Pastýřskou stěnu, extreme travers přes kaňon Labe a slanění ze zámku.

Adrenalin Challenge Kids:
Nezapomínáme ani na ty nejmenší, při 5. ročníku Adrenalin Challenge Kids budou mít možnost předvést svůj um a dovednosti děti od 3 do 15-ti let. Nejde o závod, ale o to nezůstat doma a nejmladší účastníci se mohou těšit na mini travers přes přítok do Labe, slaňování, orientační běh, opičí dráhu, malého hasiče a dovednostní disciplíny. Akce se koná stejně jako extrémní závod dospělých v neděli 17. května 2020.
Chcete si užít atraktivní adrenalinovou výzvu a prožít úžasné zážitky v krásné přírodní scenérii kaňonu Labe a přilehlého okolí? Těšíme se na Vás 6.září 2020 v Děčíně!

Více informací najdete na webových stránkách https://www.adrenalinchallenge.cz/cs/.

Vše se koná pod zámkem a samozřejmostí je bohatý doprovodný program pro děti. Prostě zábava pro všechny!Dotazy prosíme směřujte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Váš Adrenalin Challenge tým
SPORT
  • Cyklistika
  • Fitness
  • Orientační sport
  • Plavání
  • Ostatní sporty
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 4 - 6 let
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
  • 15 - 99 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín I – Děčín

UDÁLOSTI KLUBU

Žádné události

Zobrazit všechny události here

Mapa - Kde nás najdete

Smetanovo nábřeží, 405 02, Děčín

Poslat dotaz