VOLNÝ ČAS

Klub hráčů golfu Česko-saské Švýcarsko

Hraní golfu je vynikající všestranná sportovní aktivita, při které můžeš aktivně rozvíjet své pohybové dovednosti, zlepšovat si fyzickou kondici a rovněž se naučit hrát v duchu fair play.

Golf je vhodný doslova pro všechny věkové kategorie a nikdy není pozdě s ním začít. V našem klubu máme členy od předškolního věku až po zralé seniory.

Nevěříš? Vezmi mámu a tátu a přijď to zkusit!

Tréninky dětí a mládeže probíhají od dubna do října na golfovém hřišti v Janově, v zimních měsících na golfovém trenažéru v Děčíně. Hráči jsou podle věku a výkonnosti rozděleni do tréninkových skupin a rovněž se pravidelně účastní regionálních golfových soutěží.

Zájemci o golfovou hru mohou absolvovat golfovou akademii, při které se seznámí se základy golfové hry, golfovými pravidly a golfovou etikou.

 

SPORT Golf
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 4 - 6 let
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
  • 15 - 99 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín I – Děčín

UDÁLOSTI KLUBU

Žádné události

Zobrazit všechny události here

INFORMACE PRO ZÁJEMCE O ČLENSTVÍ V KLUBU

Vstoupit do Klubu hráčů golfu České Švýcarsko je v podstatě jednoduché. Stačí vyplnit přihlášku a zaplatit potřebné poplatky. Po vyplnění a odevzdání přihlášky, zaplacení všech poplatků budete registrováni v klubu i v České golfové federaci.

JAK SE K NÁM DOSTANETE

V rámci České republiky
Naše hřiště lokalizujete v SEVEROZÁPADNÍCH ČECHÁH v okrese DĚČÍN poblíž obce Hřensko, kde řeka Labe opouští území ČR směrem do SRN.

Příjezd ze směru Děčín - Hřensko (silnice č. 62)
V obci Hřensko odbočit na první křižovatce (u řeky Labe) vpravo směr Jetřichovice a po cca 1 km opět vpravo přes můstek směr Janov.

Příjezd ze směru Děčín - Liberec (silnice č. 13)
V obci Ludvíkovice cca 1 km za Děčínem odbočit vlevo směrem na obec Kámen. Za Ludvíkovicemi odbočte ve směru Kámen a dále projedete obcemi Bynovec, Arnoltice, Janov.

GPS: 50.85982, 14.27054

KONTAKTY

Klub hráčů golfu České Švýcarsko

Janov 31, 407 14 Arnoltice (okr. Děčín)

Telefon: +420 412 514 334
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
IČO: 26532948

https://www.khgcs.cz/full/index.php

GPS: 50.85982, 14.27054

Mapa - Kde nás najdete

Janov 31, 407 14, Arnoltice (okr. Děčín)