Florbalový klub FBC DDM Děčín

Florbalový klub DDM Děčín je v Ústecko-Libereckém regionu vnímám jako značka kvalitní sportovní výchovy, kultury a systematické práce. Florbal v Děčíně je nadále rostoucím a atraktivním sportem pro mládež a děčínskou sportovní veřejnost. Náš klub je stabilní sportovní organizace s dlouholetou historií a jasnou představou do dalších let. Úzce spolupracuje s téměř jak polovinou děčínských základních škol formou florbalových akademií.

Vytváříme podmínky, aby každý, kdo chce sportovat a hrát nebo trénovat florbal, našel v našem klubu své místo a stal se plnohodnotnou součástí naší organizace. Klub nabízí hobby, soutěžní i talentovou úroveň. Naši členové jsou nejen florbalisti, ale hlavně zdraví sportovci a silné a samostatné osobnosti, které reprezentují naše město. Přikládáme stejnou váhu mládežnickým i elitním družstvům. Prioritou je práce s odchovanci, kteří cítí klubovou sounáležitost a zůstávají součástí klubu i po ukončení hráčské kariéry.

Zakládáme si na rodinné identitě, která patří mezi hlavní priority a pilíře. Značka klubu je synonymem silné a jednotné komunity, se kterou je klub v neustálem kontaktu při sportovních i nesportovních akcích. Po výstavbě haly budeme ve městě Děčín patřit mezi mediálně atraktivní sporty po boku basketbalu a hokeje. Mezi mládeží budeme v Děčíně do 5 let sportem číslo jedna.

SPORT Florbal
VĚKOVÁ SKUPINA
  • 4 - 6 let
  • 7 - 10 let
  • 11 - 15 let
MĚSTSKÁ ČÁST Děčín IV – Podmokly

UDÁLOSTI KLUBU

Pravidelné soutěže - kompletní struktura - přípravka, elevové, mladší žáci, starší žáci, dorost, junioři, muži

Klubové akce :

Florbalové akademie při čtyřech ZŠ,

DC OPEN - osmidenní akce na zimním stadionu,

Turnaj Florbalový Děčín (od roku 2009),

Florbalové soutřědění

Letní turnaje pro soutěžní kategorie

Výjedzní akce - superfinále.....aj

Akce pro rodiče s dětmi - orientační běhy, společné turnaje, utkání rodičů......aj

Florbalový ples

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

HLEDÁME FLORBALOVÉ HVĚZDY

Místo konání náborů: na každém tréninku během celého roku

Datum a čas: dle kategorie

Kontakt: 775862628

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

náborový web: www.florbaldc.cz

Další informace:

KONTAKTY

 Florbalové tréninky :

Přípravka (2011 a mladší) - 724 148 595 - Miško

Elevové (2009-2010) - 605 380 399 - Matza

Mladší žáci (2007-2008) - 775 862 628 - Štěpánek

Starší žáci (2005-2006) - 775 862 628 - Štěpánek

Dorost (2003-2004) - 724 148 595 - Miško

Junioři - 774 061 042 - Fidler

Muži - 724 148 595 - Miško

Mapa - Kde nás najdete

Dům DDM Teplická, 40502, Děčín 4