Aquapark Děčín - sportovní komplex s termální vodou

NEJAKTUÁLNĚJŠI INFO z dění v AQUAPARKU na www.aquaparkdecin.cz
PROVOZ JIŽ ZAHÁJEN, a to ranním plaváním od 6.30 hodin v krytém 25m bazéně. Od 10.00 hodin se pak pro veřejnost otevře venkovní areál a jeho 25m a 50m bazén (u něj bude záležet na počasí). Brouzdaliště, bazén atrakcí a 33m bazén jsou zatím mimo provoz. Maximální počet návštěvníků ve venkovním areálu je stanoven na 300. Vnitřní areál se rovněž otevírá v 10.00 hodin, a v provozu budou všechny bazény i whirlpooly kromě vodních atrakcí, např. divoká řeka, chrliče, "podkova" apod. Maximální počet návštěvníků ve vnitřním areálu je stanoven na 100. V 10.00 se také znovu otevřou dveře wellness (maximální počet návštěvníků je stanoven na 15), kde budou v provozu obě sauny (velká pojme maximálně 5 hostů, menší 4 hosty), masáže i R-club. Do provozu vstupuje i restaurace, opět s hygienickými omezeními dle nařízení ministerstva. Mimo provoz v kryté hale je z hygienických důvodů zatím tělocvična a dětský koutek.

Váš tým Aquaparku Děčín
Aquapark Děčín je jedním z nejmodernějších rekreačně-sportovních komplexů s termální vodou v České republice. Zahrnuje krytou a venkovní část. Díky termální vodě je možno využívat venkovní bazény celoročně.
Krytá část Aquaparku Děčín nabízí všem milovníkům vodních radovánek 25m bazén, dětský bazén, 3 tobogány, vodní hřib, divokou řeku, dnový rošt, chrliče, dětskou říčku, masážní trysky, 2 whirlpooly, dětské brouzdaliště a restauraci. Dále zde naleznete wellness centrum – sauny, klubovou saunu, masáže, solárium a tělocvičnu. Zájemci si mohou objednat plavecké kurzy.

V prvním patře najdete fitness, 3 solária, sauny, klubovou privátní saunu (R-klub) až pro 10 návštěvníků a masáže. Prodej vstupenek začíná otevřením recepce Aquaparku Děčín a končí 30 minut před uzavřením venkovního areálu Aquaparku Děčín.

Letní plovárna

V letní části Aquaparku Děčín najdete plavecké bazény 50m a 25m, rekreační bazén, brouzdaliště, občerstvení a rozsáhlé travnaté plochy. Vstup do venkovních bazénů v Aquaparku Děčín je povolen pouze v plavkách, v krátkých plaveckých šortkách bez kapes nebo v plaveckém úboru z pružného přiléhavého materiálu. Nepřípustné jsou bermudy, spodní prádlo, kraťasy či jeans kraťasy.

BEACHVOLEJBAL

Jste alespoň čtyři a chcete si pobyt v aquaparku zpestřit kolektivní hrou? V areálu jsou připraveny dva beachvolejbalové kurty. Máte možnost vyzkoušet si sport, který vznikl na plážích slunné Kalifornie, a po první světové válce postupně zapustil kořeny také v Evropě. Pravidla této hry vycházejí z klasického volejbalu, ale při hře v písku tolik netrpí klouby a zároveň je pohyb po hřišti náročnější než na klasických hřištích.

Plavecké bazény, sauny

- plavecký areál
- sauna

Plavání, potápěčské kurzy

- plavecká škola

Solární studia

- solárium

Rehabilitace, masáže

provádí
- masáže

Aerobik centra, jóga, cvičení

provádí
- cvičení

OTEVŘENO
  • Všední dny
  • Víkendy
VYBAVENÍ HŘIŠTĚ
  • Beach Vojebal
  • Plavecký bazén
TYP HŘIŠTĚ
  • SPORTOVNÍ AREÁL
  • SPORTOVNÍ HALA

Kontakt

Telefon: +420 412 704 211, +420 412 704 212

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Webové stránky: www.aquaparkdecin.cz

Adresa: Aquapark Děčín, Oblouková 1400/6, 405 01 Děčín

 

Mapa - Kde nás najdete

Oblouková 1400/6, 40502, Děčín 3