DOMŮ
SPORTY A KLUBY
VOLNÝ ČAS
SPORTOVIŠTĚ
MAPA
KALENDÁŘ AKCÍ
NOVINKY
KATALOG
DOTACE
Jste zde:
DOMŮ
únor 2020
březen 2020
duben 2020
květen 2020
červen 2020
červenec 2020
srpen 2020
září 2020
říjen 2020
listopad 2020
prosinec 2020
leden 2021
CELÝ KALENDÁŘ
SPORT A-D
Aerobic
Atletika
Badminton
Basketbal
Běh
Bojové sporty
Bowling
Box
Bruslení
Canicross
Cheerleaders
Cyklistika
Disco Dance
SPORT F-J
Fitness
Florbal
Fotbal
Futsal
Golf
Gymnastika
Házená
Hokej
Hokejbal
Horolezectví
Jezdectví
Jóga
Judo
SPORT K-P
Kanoistika
Karate
Korfbal
Kulturistika
Kuželky
Mažoretky
Nohejbal
Orientační sport
Parkour
Pilates
Plavání
Potápění
Lyžování
SPORT S-Ž
Shi kon
Squash
Stolní tenis
Streetball
Střelba
Šachy
Tenis
Tai ji
Tae Bo
Taneční škola
Triatlon
Veslování
Volejbal
Vodní pólo
Vodní motorismus
Ostatní sporty
VOLNÝ ČÁS
srpen 2020
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
31
červenec
červenec
červenec
červenec
červenec
1
MČR
09:00 Pohár města Děčína
2
MČR
09:00 Pohár města Děčína
32
3
4
5
6
7
8
12:00 Labský streetballový pohár 2020
9
33
10
18:00 BK Armex Děčín - SLUNETA Ústí nad Labem
11
12
13
18:00 BK Armex Děčín - Flyers Wels
14
iXS European Downhill Cup Špičák
15
iXS European Downhill Cup Špičák
16
iXS European Downhill Cup Špičák
34
17
08:00 Sportovní příměstský tábor
18
08:00 Sportovní příměstský tábor
18:00 BK Armex Děčín - BK Levhrati Chomutov
19
08:00 Sportovní příměstský tábor
20
08:00 Sportovní příměstský tábor
21
22
09:00 IV. ročník Běhu na podporu Vojenského fondu solidarity a Nadace policistů a hasičů
23
35
24
08:30 Sportovní týden pro roztleskávačky
19:30 Finále Okresního poháru
25
08:30 Sportovní týden pro roztleskávačky
18:00 Dolnožlebský trhák
26
08:30 Sportovní týden pro roztleskávačky
18:00 Běh u Červeného vrchu
27
08:30 Sportovní týden pro roztleskávačky
28
iXS European Downhill Cup Brandnertal
08:00 ČP Račice
08:30 Sportovní týden pro roztleskávačky
18:00 BK Armex Děčín - Gornik Walbrzych
29
9. ročník mezinárodního mistrovství ČR v jízdě pákových drezín
08:00 Nábor do kroužku potápění rejnok
08:00 Ochutnávka potápění pro veřejnost
08:00 ČP Račice
17:00 SK Březiny : TJ Krásná Lípa
30
08:00 Děčín RunFest 2020 - Děčínský JAW.cz půlmaraton
08:00 ČP Račice
14:00 Ochutnávka potápění pro veřejnost
36
31
17:00 Nábor - Plavecký klub Děčín
září
září
září
září
září
září