FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

pondělí, 26 únor 2024 11:31

FOTO: Město Děčín ocenilo nejúspěšnější sportovce roku 2023

Napsal(a)

Středa 21. února patřila v Děčíně sportovcům. Ve Společenském domě Střelnice totiž dostali ocenění za své sportovní výkony v loňském roce. Od 11 hodin ocenění převzali sportovci v kategoriích do 18 let (37 jednotlivců a 12 sportovních kolektivů), od 18 hodin pak v kategoriích nad 18 let (26 jednotlivců, 8 sportovních kolektivů, 15 trenérů a 4 osobnosti sportu za celoživotní činnost). Jedna cena byla udělena in memoriam a ocenění se dočkali také dva handicapovaní sportovci.

Pamětní listy, dárky a finanční odměnu předávali sportovcům primátor Jiří Anděl, náměstek primátora pro školství, kulturu a sport Martin Pošta, náměstek pro prevenci kriminality Václav Němeček a radní města Jakub Houška. „Za vaše sportovní výkony vám patří velký respekt. Rád bych také poděkoval za skvělou reprezentaci našeho města,“ řekl děčínský primátor Jiří Anděl.

Obě slavnostní předání zpestřilo několik vystoupení. Dopoledne své umění předvedly Tleskačky a taneční pár z Bella Danza Děčín, večer pak taneční skupiny Prestige a Scratch.

Seznam oceněných:

Jednotlivci do 18 let:

  1. Žáková Anna (Karatedó Steklý, z.s.) – karate
  2. Zítová Kateřina (KOB Děčín, z.s.) – orientační běh
  3. Blažková Alžběta (Plavecký klub Děčín z. s.) – plavání
  4. Čermák Tomáš (Plavecký klub Děčín z. s.) – plavání
  5. Silná Barbora (Plavecký klub Děčín z. s.) – plavání
  6. Šolín Petr (Plavecký klub Děčín z. s.) – plavání
  7. Votík Albert (Plavecký klub Děčín z. s.) – plavání
  8. Bohun Sebastian (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – canicross
  9. Heřmanová Lucie (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – canicross
  10. Smrčková Eliška (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – mushing
  11. Kofroňová Karolína (TJ Kajak Děčín z.s.) – rychlostní kanoistika
  12. Kopecký Vojtěch (TJ Kajak Děčín z.s.) – rychlostní kanoistika
  13. Tonder Matěj (TJ Kajak Děčín z.s.) – rychlostní kanoistika
  14. Žižka Oliver (Basketbalový klub Děčín z.s.) – basketbal
  15. Bohush Arina a Pacovský Daniel (Bella Danza Děčín z.s.) – tanec
  16. Kugler Antonín (ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub Děčín) – sportovní střelba
  17. Nevečeřalová Ela (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – judo
  18. Šleisová Alžběta (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – judo
  19. Novotný Tomáš (HC Děčín z.s.) – lední hokej
  20. Čisár Andrej (KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.) – kickbox
  21. Kuchař Luboš (KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.) – kickbox
  22. Schlesinger Beno (KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.) – kickbox
  23. Vacek Vojtěch (KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.) – kickbox
  24. Bačkovský Miroslav (Klub vodních motoristů Děčín, z.s.) – vodní motorismus
  25. Duda Vojtěch (Klub vodních motoristů Děčín, z.s.) – vodní motorismus
  26. Hodboďová Lucie (Klub vodních motoristů Děčín, z.s.) – vodní motorismus
  27. Němec Jaroslav (Klub vodních motoristů Děčín, z.s.) – vodní motorismus
  28. Seidl Vojtěch (Klub vodních motoristů Děčín, z.s.) – vodní motorismus
  29. Spoustová Anežka (KONKORDIA Děčín z.s.) – letní biatlon
  30. Málková Anna (Sportovní klub Děčín, z.s.) – atletika
  31. Žáček Vít (Sportovní klub Děčín, z.s.) – atletika
  32. Kratochvílová Michaela (TJ Gymnastika Děčín, z.s.) – sportovní gymnastika
  33. Jindra Lukáš (Trial klub Děčín z.s.) – cyklotrial
  34. Jindra František (Trial klub Děčín z.s.) – cyklotrial
  35. Kříž Antonín (Trial klub Děčín z.s.) – cyklotrial
  36. Kříž Jáchym (Trial klub Děčín z.s.) – cyklotrial

Sportovní kolektivy do 18 let:

  1. Basketbalový klub Děčín z.s. (mladší žáci U14) – basketbal
  2. Basketbalový klub Děčín z.s. (starší minižákyně U13) – basketbal
  3. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace (junioři FBC DDM Děčín) – florbal
  4. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace (přípravka Rytíři DDM Děčín) – hokejbal
  5. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace (oddíl TK Scratch) – tanec
  6. FaJJn aerobik Děčín, z.s. (kategorie step – junior) – sportovní aerobic 
  7. HC Děčín z.s. (mladší žáči A) – lední hokej
  8. Sportovní klub Děčín, z.s. (vodní pólo ročník 2005-2006) – vodní pólo
  9. Sportovní klub Děčín, z.s. (beach water polo ročník 2007-2008) – beach water polo
  10. TJ Slavoj Děčín, z.s. (házená starší žáci) – házená
  11. PRESTIGE z.s. (oddíl street dance) – street dance
  12. Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. (U14-6) – volejbal

Jednotlivci nad 18 let:

  1. Bulva Pavel (Sportovní klub Děčín, z.s.) – atletika
  2. Procházka Josef (Sportovní klub Děčín, z.s.) – atletika
  3. Walton A. J. (Basketbalový klub Děčín z.s.) – basketbal
  4. Štochl Filip a Herodesová Klára (Bella Danza Děčín z.s.) – sportovní tanec
  5. Kuglerová Marta (ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub Děčín) – sportovní střelba
  6. Brož Vladimír (HC Děčín z.s.) – lední hokej
  7. Königová Lenka (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – judo
  8. Vlašic František (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – judo
  9. Březovský Jan (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – judo
  10. Rokůsek Jan (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – judo
  11. Cícha Josef (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – judo
  12. Steklý Jan (Karatedó Steklý, z.s.) – karate
  13. Horváth Sedláčková Lucie (Sportovní klub Městské policie Děčín) – box
  14. Schmoranzová Martina (Sportovní klub Městské policie Děčín) – box
  15. Kozák Adam (Sportovní klub Městské policie Děčín) – box
  16. Spilka Kryštof (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – canicross
  17. Sedláková Jaroslava (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – canicross
  18. Vrtěl Martin (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – canicross
  19. Kynclová Zuzana (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – canicross
  20. Suchý Jiří (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – canicross
  21. Ženíšek Michal (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – canicross
  22. Kneprová Kateřina (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – OCR, překážkové závody Spartan
  23. Tonder Tomáš (TJ Kajak Děčín z.s.) – rychlostní kanoistika
  24. Obermann Jan (TJ Kajak Děčín z.s.) – rychlostní kanoistika
  25. Hrochová Lenka (TJ Kajak Děčín z.s.) – rychlostní kanoistika

Kolektivy nad 18 let:

  1. BK Děčín s.r.o.(A-tým) – basketbal
  2. ČSS, z.s. - sportovně střelecký klub Děčín (muži, junioři SSK Boletice n/L) – sportovní střelba
  3. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace (TK Scratch hlavní věková kategorie) – tanec
  4. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace (TK Scratch hlavní věková kategorie art) – tanec
  5. Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace (dospělí - kata Judo DDM Děčín) – judo
  6. Predator Workout Děčín (dospělí - mix) – překážkové běhy OCR
  7. SKST Děčín, z.s. (SKST Děčín B) – stolní tenis
  8. Sportovní klub Děčín, z.s. (muži - oddíl vodního póla) – vodní polo

Trenéři:

  1. Boháčová Alice (Český kynologický svaz ZKO Děčín - 060) – agility
  2. Luka Martin a Hašek Jaroslav (HC Děčín z.s.) – lední hokej
  3. Vršecká Marie (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – judo
  4. Čermáková Lucie (Plavecký klub Děčín z. s.) – plavání
  5. Matico Oxana (Sportovní klub Děčín, z.s.) – atletika
  6. Knebl Milan (SKST Děčín, z.s.) – stolní tenis
  7. Sýkora Alois (Sportovní klub Děčín, z.s.) – vodní polo
  8. Hendl Martin (Tělocvičná jednota Sokol Maxičky) – OCR, překážkové závody Spartan
  9. Charvát Tomáš (TJ Kajak Děčín z.s.) – rychlostní kanoistika
  10. Rothmeier Pavel (TJ Kajak Děčín z.s.) – rychlostní kanoistika
  11. Žaba Zdeněk (Veslařský klub Slavia Děčín z.s.) – veslování

Celoživotní činnost v oblasti sportu:

  1. Hrnčíř Zdeněk (Sportovní klub Děčín, z.s.) – atletika
  2. Ulbrichová Libuše (Basketbalový klub Děčín z.s.) – basketbal
  3. Schwarz Milan (Sportovní klub TKC Děčín, z. s.) – korfbal

In memoriam:

  1. Štětka Vladimír (TJ Union Děčín - spolek) – fotbal

Handicapovaní sportovci:

  1. Kumstát Petr (Asociace vozíčkářů a zdravotně i mentálně postižených v ČR-zapsaný spolek, z.s.) – kuželky
  2. Bárta Miroslav (Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace) – paraflorbal
Přečteno: 203 x Naposledy změněno: středa, 06 březen 2024 16:03