pondělí, 10 říjen 2022 08:21

3. kolo MČR v paralelním slalomu

Napsal(a)
KVM Děčín a 1. ČKVS KVM Děčín a 1. ČKVS

Dne 1. 10. 2022 se v Píšťanech konalo 3. kolo MČR v paralelním slalomu. Závod pořádal Klub vodních motoristů Děčín, z. s. pod záštitou Českého svazu vodního motorismu. Za podporu děkujeme také Statutárnímu městu Děčín.

Děčínským závodníkům se opět dařilo a na 1. místě se umístili hned 3 z nich. Zlato na krk pověsila Lucie Hodboďová v kategorii M2 (10-11let), Jaroslav Němec v kategorii M3 (12-13 let) a Vojtěch Duda v kategorii M4 (14-15 let). Stříbro do Děčína přivezl Miroslav Bačkovský, kategorie M5 (16-18 let). Na 3. místě se umístil Roman Kumstát v kategorii M4. Čtvrtou příčku obsadila Ella Rautnerová (M1), Leontýna Rautnerová (M2), Vojtěch Seidl (M3), Anna Hodboďová (M4) a Barbora Dudová (M5). Šesté místo vybojovala Alexandra Vollínová (M3) a sedmé příčky patřily Nikole Kumstátové (M2) a Nele Havránkové (M4).

V soutěži týmů se pak o 1. místo a pohár dělil tým KVM Děčín a 1.ČKVS.
Všem závodníkům děkujeme za vzornou reprezentaci.

Přečteno: 491 x