středa, 29 červen 2022 10:55

T - Mobile Olympijský běh posedmé v Děčíně.

Napsal(a)

Olympijský běh posedmé v Děčíně.

Již po sedmé za sebou technicky zajišťovala KONKORDIA Děčín pořádání T-Mobile olympijského běhu v Děčíně, jež celorepublikově organizuje Český olympijský výbor. A opět se tato sportovní akce zařadila mezi největší sportovní akce v Děčíně. I když bylo jako tradičně opět horké letní parno, neodradilo to celkem 135 soutěžících od nejmenších dětí až po dospělé, aby na závodních tratích na Labské cyklostezce bojovali o co nejlepší umístění, popř. zdolání vlastních cílů.

V dětských kategoriích byli vesměs úspěšní závodníci místních atletických klubů, kteří obsadili většinu medailových umístění. V hlavním závodě se rozhodlo již na otočce, kde s přehledem vedl favorit a vítěz několika dalších běžeckých závodů Václav HLADÍK, který doběhl vítězně do cíle 4,6 km dlouhého závodu v čase 15:50. Druhé místo patřilo Jiřímu VLČKOVI a třetí doběhl Roman BUDÍN. I v kategorii žen nedošlo k žádnému překvapení a medailové posty si rozdělili favoritky v pořadí Veronika HERNYCHOVÁ před Lindou MRÁZKOVOU a Dášou MUSILOVOU.

Celé středeční odpoledne bylo pak velice příjemně stráveným časem a skvělou atmosférou v této lokalitě města Děčína. Poděkování zaslouží určitě nejenom všichni pořadatelé, ale i další, kteří se na organizaci takovéto soutěže podíleli.

Brzy začínají prázdniny a členové KONKORDIE Děčín se na všechny sportující zájemce těší až v úplném závěru, kdy budou organizovat další závod seriálu Modrá stuha, konkrétně ve středu 29.srpna běh Přes Ostrý pro ostrý mezi Benešovem nad Ploučnicí a Františkovem.

Přečteno: 486 x