FILTR NOVINEK DLE OBLASTI

úterý, 12 duben 2022 12:17

Starší žáci HC Děčín obsadili 1. místo

Napsal(a)

Starší žáci se zúčastnili třídenního turnaje v České Lípě. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin po čtyřech mužstvech.

Skupina A: Děčín, Kolín, Nová Paka a Česká Lípa, skupina

Skupina B: Jičín, Jaroměř, Turnov, Uničov.

Naši hráči ve skupině porazili Českou Lípu 4:0 a Novou Paku 6:3, poté podlehli Kolínu 6:3. Těmito výsledky si vybojovali postup do semifinále proti vítězi skupiny B, týmu z Jaroměře.

Srdnatý boj našich borců přinesl výhru 2:1 a postup do vytouženého finále, kde jsme se utkali znovu s hráči z Kolína.

Od začátku byl finálový boj vyrovnaný, ve třetí třetině děčínští žáci dokázali vstřelili rozhodující gól na 2:1 a tento stav udržet až do konce zápasu.

Skvělý týmový výkon byl tak odměněn 1.místem!

Chtěli bychom poděkovat všem hráčům a rodičům za skvělou reprezentaci našeho klubu a města.

Mladší žáci HC Děčín druzí

V neděli 10.04. se mladší žáci HC Děčín zúčastnili turnaje v Bílině, kde změřili síly s celky HC Draci Bílina, Piráti Chomutov a HC Teplice Huskies.

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Každé utkání se hrálo na dvě poloviny 2*20 minut, každá polovina byla bodovaná samostatně.

První utkání jsme v obou polovinách porazili domácí Bílinu. Ve druhém zápase přišly dvě těsné porážky proti Chomutovu, a tak naše hráče v souboji o druhé místo čekal soupeř z Teplic. Děčínští žáci tento souboj zvládli lépe, když první polovinu vyhráli, ve druhé vybojovali remízu, což nám stačilo na celkové 2.místo za Chomutovem.

Velké poděkovaní patří hráčům a rodičům, kteří naše hráče povzbuzovali po celý turnaj.

Přečteno: 663 x Naposledy změněno: úterý, 12 duben 2022 12:31